O nas

Nazywam się Malwina Mieczkowska.

Największą moją pasją jest ilustracja, rysunek, grafika – one właśnie skierowały mnie w stronę tworzenia własnego świata. Postanowiłam zostać szczęśliwym człowiekiem i połączyć hobby z zawodem.

Rysunek i ilustracja analogowa często są dla mnie punktem wyjścia dla grafiki cyfrowej. Ilustracje opracowuję wykorzystujące technikę tuszu czy ołówka i przenoszę w świat komputerowej grafiki. Kolory, postaci staram się umiejscawiać w różnych otoczeniach, tak by zilustrowanie opowiadań, bajek, czy prezentacja plakatu była naturalnym uzupełnieniem tekstu czy też konceptu Klienta. Nie zapominam oczywiście o swojej pasji. Tworzę ilustracje, rysunki, grafiki wedle własnych pomysłów, by mój samorozwój miał jak największe pole do popisu i był wylany na papier w jak najpiękniejszej odsłonie. Ogranicza mnie tylko wyobraźnia, która z każdym dniem poszerza się o kolejne lata świetlne obserwacji własnego otoczenia, świata natury, baśni i każdej możliwej formy widzialnej i niewidzialnej. Każdego dnia spodziewam się niespodziewanego – taka jest też moja pasja i zarazem praca. Szukam, wędruję ołówkiem, tuszem i tworzę światy Kuny, która rysuje, bo zachłysnęła się obrazami bez ograniczeń. Mieszkam w Gdyni – co w dobie globalnego kontaktu internetowego nie przeszkadza w pracy zdalnej z najdalszych zakątków świata a nawet wszechświata 🙂
Artur Mieczkowski. Jestem grafikiem komputerowym, zafascynowany fotografią. Czynny w zawodzie przez 3/4 doby od ponad dekady. Kolor, równowaga, wyczucie formy- tego szukam w swoich projektach graficznych. Największą moją pasją od dzieciństwa są książki. Kilkanaście lat temu zainteresowałem się na poważnie składem, łamaniem książek. Miałem swój udział przy tworzeniu wydawnictwa Lashtal Press – tu prócz składu nadzorowałem produkcję wielu, często ekskluzywnych wydań w twardych oprawach, przywdzianych w płótna, ze złotymi tłoczeniami i obwolutami. Dogłębnie poznałem maszyny drukarskie, znam ich możliwości i ograniczenia. Aktualnie współtworzę Wydawnictwo Black Antlers gdzie prócz składu również nadzoruję produkcję książek, posiłkując się zdobytym przez lata doświadczeniem. Nie poprzestaje w nabywaniu wiedzy w zakresie typografii, DTP. To dla mnie niekończące się źródło wiedzy i radości tworzenia marzeń z dzieciństwa.  Jeżeli szukają Państwo pasjonata i fachowca w branży projektowania oraz składu publikacji książkowych zapraszam do współpracy.

.